• 50X T Alakú Fém Alkatrészek Biztosíték A hálózati Kábel Kenwood TM271A TM471A stb.
  • 50X T Alakú Fém Alkatrészek Biztosíték A hálózati Kábel Kenwood TM271A TM471A stb.
  • 50X T Alakú Fém Alkatrészek Biztosíték A hálózati Kábel Kenwood TM271A TM471A stb.

50X T Alakú Fém Alkatrészek Biztosíték A hálózati Kábel Kenwood TM271A TM471A stb.

Készleten
SKU m892
  • Ft5 271

50X T Alakú Fém Alkatrészek Biztosíték A hálózati Kábel Kenwood TM271A TM471A stb.

Ez compatiable a Kewood TM271A TM471A hálózati kábelek

Minden Készlet Tartalmaz:

Biztosíték: 50pcs

Biztosíték: 50pcs

T alakú Csatlakozó: 100

Egy csomag incluced 50sets.

Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét. Mi lesz nem vállal felelősséget a helytelen szállítási cím által okozott vevő gondatlanság. Szállítási Vissza 1. Minden elem ki van jelölve, csomagolt, jó állapotban feladás előtt. 2. Mi visszatérítés, vagy kicseréli a terméket, ha megsérült, vagy elveszett. A szállítási díj nem téríthető vissza, Kérjük lépjen kapcsolatba velünk e-mailben, mielőtt vissza az árut. 3. Az egyéni adó, valamint az általános forgalmi adót nem tartalmazza a termék árát, valamint a szállítási díjat. 4. Ha bármilyen hiba, az elemek, akkor kérjük lépjen velünk kapcsolatba, 7 napon belül a számla tétel. 5.Szállítási idő: Elem kerül kiszállításra belül 3-5 nap, a Szokásos Légi Levél után kapott fizetés.

  • Márka Név: lighttree
  • Modell Száma: RP-FUSEKD

  • Csomag Méret: 10cm x 10cm x 10cm (3.94in x 3.94in x 3.94in)
  • Készülék Típus: sok (50 Db/lot)
  • Csomag Súlya: 0.35kg (0.77lb.)

Kapcsolódó termékek

4sets/sok 3km 500mW TTL/RS232/RS485 port RF vezeték nélküli távvezérlő jeladó modul készlet ( SV651 + balek antenna +usb híd igazgatóság)

Mi egy eredeti gyártó, több mint 10 éves tapasztalattal a kutatása, fejlesztése, előállítása, illetve eladási SOK(internet of things) termékek, mint a RF modulok, walkie talkie modulok, integrált digitális érzékelő modul.Eközben ODM pedig OEM projektek üdvözölte. 4sets/sok 3km 500mW TTL/RS232/RS485 port RF vezeték nélküli adó-vevő modul készlet ( SV651 + balek antenna+ USB Híd igazgatóság

  • Ft32 998
  • Ft39 756

Kompatibilis Avago HFCT-5710L 1000BASE-LX SFP 1310nm 10km EXT Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.szóval, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek,Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

  • Ft2 203

Egy pár HTB-GS-03-A/B 20 km-re 1000Mbps Egyetlen mód, Optikai Ethernet Média Konverter

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. Leírás netLINK Sorozat Gigabit Optikai Átalakító tudja alakítani Optikai - Elektromos Ethernet jelek között 10/100/1000M UTP felület (TX), majd 1000M optikai interfész

  • Ft10 072

100sets/sok LoRa1276 FCC hiteles hosszú távú 4Km 868MHz | 915MHz sx1276 Lora modul

100sets/sok LoRa1276 FCC hiteles hosszú távú 4Km 868MHz | 915MHz sx1276 Lora modulok LoRa1276 fogad el Semtech RF adó-vevő chip SX1276 , amely elfogadja LoRa TM szórt Spektrumú modulációs frekvencia hopping technika. A funkciók távolsági, magas érzékenység (-139 dBm), hogy ez a modul jobban teljesítenek, mint FSK, valamint GFSK modul. Több jel nem befolyásolják egymást, még a tömeg frekvencia

  • Ft161 811
  • Ft194 953

SW433-ZT100 RF vezeték nélküli 433MHz Gumi, Egyenes rúd antenna

SW433-ZT100 RF vezeték nélküli 433MHz Gumi, Egyenes rúd antenna SW433-ZT100 egy egyenes rúd antenna. Ez egy külön antenna, amelyek célja, hogy egy vezeték nélküli kommunikációs rendszer (433MHz). Jó VSWR, ötletes szerkezet, könnyű telepítés, stabil a teljesítménye, jó anti-vibrációs, valamint az öregedést képes. Termék Részletek: Jellemzők: *Frekvencia tartomány:433

  • Ft1 369
  • Ft6 479

Kompatibilis a Huawei SFP-GE-LH40-SM1550 1000BASE-LH40 SFP 1550nm 40 km DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

  • Ft10 416

RDH 901 20/D0210 ERICSSON SP-GB-LX-IDFN-EN4 Új, Eredeti SourcePhotonics R4A GbE 1000BASE-LX-1310nm Class 1 Laser Product

Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM?Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia. További információt vagy technikai kérdés, ne habozzon kapcsolatba lépni SeeMe szolgáltatás.

  • Ft10 366

Kompatibilis a GLC-EX-SM1550-40 1000BASE-EX SFP 1550nm 40 km DDM Adó SFP modul

Kérjük kínál a márka a készülékek minket, amikor a megrendelés.s o, hogy mi fog a kompatibilis alkatrészek, Köszönöm. Üdvözöljük a SeeMe Technology Co., KFT Kedvezmény a nagykereskedelmi? Több alkatrész számok? Idézet a BOM? További információért, kérjük, forduljon SeeMe eladó Minden termékünk nyújt egy év minőségi garancia.

  • Ft7 127

Ingyenes szállítás N a férfi PL259 UHF női RF Koaxiális Adapter Adapter Csatlakozó

Ingyenes szállítás N a férfi PL259 UHF női RF Koaxiális Adapter Adapter Csatlakozó 1.Mi a Hajó, hogy az egész világon (Kivéve az egyes országok APO/FPO). 2.Megrendelések feldolgozása időben a fizetés után ellenőrzés. 3.Kérjük, ellenőrizze, hogy a cím helyes.Ha nem, kérem, igaz az, fizetés előtt. 4.Ha nem kapta meg a küldeményt számított 30 napon belül fizetési, kérjük lépjen

  • Ft5 271

10X övcsipesz A Kenwood TK2180 TK3180 TK3185

10X övcsipesz A Kenwood TK2180 TK3180 TK3185 Leírás: Övcsipesz Kompatibilis TK2180 TK3180 TK3185 Új Verzió Csomag: Övcsipesz : 1 0pcs Megjegyzés: 1. Csak az a hajó, hogy az Alipay címét. Mi lesz nem vállal felelősséget a helytelen szállítási cím által okozott vevő gondatlanság. Szállítási Vissza 1. Minden elem ki van jelölve, csomagolt, jó állapotban

  • Ft4 859